नेकपा माडी को नवगठित कार्यालय, साविकका पार्टी पदाधिकारीहरुको संयोजन संयन्त्र मात्रः नारदमणाी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा), माडी नगरपालिकाको नवगठित कार्यालय, साविकका पार्टी पदाधिकारीहरुको संयोजन संयन्त्र मात्र रहेको नेकपा माडीले जनाएको छ । हालको कार्यालय समिति पदाधिकारीहरुको संयन्त्र मात्रै रहेको र पार्टी कमिटि पछि बन्ने नेकपा, माडीका नेता नारदमणी पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।

स्वदेश एफ.एम.को दैनिक सन्ध्याकालीन कार्यक्रम आजको सन्दर्भमा पत्रकार देव अञ्जान शाहसंग कुराकानी गर्दै नेता पौडेलले हाल दुबै पार्टीका नगरस्तरीय पूर्व पदाधिकारीहरुको संयन्त्र मात्र बनाइएको जनाउनुभयो । पार्टी कार्यालय र पार्टी गतिविधि अगाडी बढाउने मनसायले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का केन्द्रीय सदस्यद्वय कृष्णप्रसाद खनाल र ईश्वरी भट्टराईद्वारा प्रेषित परिपत्र अनुसार पदाधिकारीहरुको संयन्त्र बनेको उहाँको भनाई थियो । सोही परिपत्रका आधारमा भोलि (कार्तिक २५ गते आइतबार) र २६ गते सोमबार वडास्तरीय संयन्त्र समेत गठन हुन लागेको उहाँले जनाउनुभयो । पार्ठीका भातृसंगठन तथा जनवर्गीय संगठनहरुको एकीकरण प्रक्रियाबारे भने कुनै परिपत्र नआएकाले तत्काल केहि गर्न नसकिने उहाँको भनाई छ ।

यसअघि, नारदमणी पौडेल, रेशमलाल आचार्य, नारायण अधिकारी, रामेश्वर चौधरी, दण्डपाणी पौडेल, नारायणदत्त (बासु) सापकोटा, केदार अधिकारी, प्रभु महतो र ऋषि काफ्ले सदस्य रहनुभएको नेकपाको नगरस्तरीय पदाधिकारी संयन्त्र गठन भएको थियो । तर सो संयन्त्रमा दलित र महिलाको प्रतिनिधित्व हुन नसकेको भन्दै नेकपाका कार्यकर्ताहरुले असन्तोष व्यक्त गरेका थिए ।

यसमा तपाइको अभिमत

सम्बन्धित शीर्षकहरु