ब्रह्मपुरीमा सञ्चालित नवदुर्गा पूजाबाट ३९ हजार ७५८ रुपैयाँ आम्दानी

माडीको दक्षिण ब्रह्मपुरीस्थित सामुदायिक भवन निर्माण समितिद्वारा दशैंको अवसरमा सञ्चालित नवदुर्गा पूजा अर्चना कार्यक्रमबाट ३९ हजार ७५८ रुपैयाँ आम्दानी भएको छ ।

समितिले सार्वजनिक गरेको आयव्यय विवरण अनुसार आम्दानीतर्फ दान पेटीबाट रु. ५ हजार ८६, स्वदेश तथा विदेशबाट प्राप्त सहयोग रकम रु ३८ हजार १७२ र सामुदायिक भवनको लागि आवश्यक सामाग्रीहरु ईंटा, रङ्गरोगन, बत्ती, सजधजको रकम सहित कुल ५५ हजार ४५८ रुपैयाँ आम्दानी रहेको छ । त्यसैगरी खर्चतर्फ दुर्गा मुर्ती निमार्णको लागि रु ७ हजार सहित अन्य विविध खर्च गरी कुल १५ हजार ७०० व्यय भएको समितिले जनाएको हो ।

संकलित रकम सामुदायिक भवन निर्माणको बाँकी कामहरुमा खर्च गरिने समितिले जनाएको छ । स्थानीय युवाहरुको सक्रियतामा निर्मित सामुदायिक भवनमा गाउँघरको छलफल र समूहगत बैठकहरु सञ्चालन हुने गरेको छ भने विभिन्न धार्मिक तथा साँस्कृतिक पर्वको अवसरमा कार्यक्रमहरु समेत सञ्चालन हुँदै आएको छ ।

यसमा तपाइको अभिमत

सम्बन्धित शीर्षकहरु