माडीकाे एकमात्र शनि मन्दिरमा आज घटस्थापना गरी देबीको पुजा अर्चना सुरु

माडीको दक्षिण देबेन्द्रपुरस्थित शनि मन्दिर क्षेत्रमा नवरात्रीको पहिलो दिन आज  (वुधबार)  घटस्थापना गरी देबीको पुजा अर्चना सुरु गरिएको छ । आश्विन शुक्ल प्रतिपदाको दिनमा पर्ने नवरात्रीको पहिलो दिन आज घटस्थापना गरी साँझ ८ बजेदेखिबाट भजनकीर्तन तथा भागवत कथा वाचन गरिएको हो ।

यसअघि नवदुर्गाको समयमा मन्दिर क्षेत्रमा दर्शन गर्न आउन श्रद्धालु भक्तजनहरुको अत्यधिक उपस्थिति रहने भएकाले सो कुरा मध्यनजर गर्दै पूजा व्यवस्थापन समिति गठन गरिएको छ । इन्द्रप्रसाद काफ्लेको संयोजकत्वमा गठित सो ३३ सदस्यीय पूजा व्यवस्थापन समितिमा सरसफाई संयोजक संजय गुरुङ, भजन कृतन संयोजक चन्द्र प्रसाद काफ्ले र आर्थिक संयोजक मिनादेवी काफ्ले रहनुभएको छ । मन्दिरमा आउँदो असोज ३० गते सप्तमीका दिन बिहान १० बजे पञ्चेबाजा सहित फुलपाती भित्र्याउने कार्यक्रम रहेको हाम्रा सहकर्मी तथा युवा पण्डित सुदर्शन सुवेदीले जानकारी दिनुभयो ।

यसमा तपाइको अभिमत

सम्बन्धित शीर्षकहरु